Які принципи, які повинні піти на посаду лиття виливків механічних

Які принципи, які повинні піти на посаду лиття виливків механічних

На основі науково -виробничим досвідом затвердіння теорії механічних виливків, принцип повинні братися до уваги при визначенні розливу позиції.

1, важливою частиною механічних лиття, поміщають в нижній частині. Нижньої металу механічні лиття затверділа при статичного тиску верхній металу і контрактом і компактний.

2, важливі обробки поверхні може бути вниз або вертикальному стані. Досвід показує, що пори, Неметалічні включення інших дефектів з'явиться і вгору поверхні і вниз поверхні або бік фасаду, як правило, порівняно плавний, можливість дефектів невеликий, індивідуальної обробки поверхні повинні бути вгору, мають бути відповідними до збільшити обробки маржа для того, щоб після обробки не відображається дефектів. Різні поверхня верстата ліжко ключових поверхні, не можна використовувати trachoma, пори, шлак отвори, тріщини і усадки і інші дефекти і вимагає організації щільні і одноманітно, для того, щоб твердість значення в межах вказаного діапазону.

3, так що механічних площині великих площині вниз або під нахилом. Для великих плоских виливків нахиляючи може використовуватися з метою збільшення поверхні металу висхідний швидкість, для запобігання пісок Шрам Шрам дефектів. Тенти розливу, залежно від розміру пісок поле, значення H зазвичай знаходиться під контролем у 200 ~ 400 мм-діапазону.

4, слід переконатися, що лиття можуть бути заповнені. Для Виливка тонкостінні частин тонкостінні частини повинні поміщається в нижній половині або під проливним трек, щоб уникнути дефектів типу заливки або coldting.

5, повинні бути сприятливою для заповнення механічних лиття. Для усадки сплавом або товщину лиття структури є нерівномірно і схильні до усадку, усадки лиття слід приділяти пріоритетну увагу умови ордена затвердіння, для полегшення розміщення стояки і відігравати роль стояк.

6, щоб уникнути висячі пісок, висячі піску або консольні пісок core, легко під core, поле та тестування. Досвід показує, що висить пісок у вікні заливки легко, щоб згорнути. Це незручно, щоб розмістити core висить на верхню половину. Консольні пісок ядро не є стабільним, легко змінити кут нахилу під дією металеві плавучість, це повинні намагатися уникнути. Крім того, піклуватися про ядро, коробки, зручність інспекції.

7, повинні бути в полі позиції, лиття позиції і механічні лиття охолодження послідовним. Фліп форми є не тільки великою кількістю праці, але також легко викликати пісок core руху, з піску і навіть вогню та інші дефекти.