Які принципи положення лиття виливків техніки?

Які принципи положення лиття виливків техніки?

Відповідно до теорії затвердіння верстата лиття науково -виробничий досвід, визначити розливу положення слід розглянути питання про принцип.

1, важливою частиною верстата лиття, поміщають в нижній частині. Техніка лиття нижньої металу верстата затверділа при статичного тиску верхній металу і контрактом і компактний.

2, важливі обробки поверхні повинні бути вниз або стоять вертикально. Досвід показує, що пори, Неметалічні включення інших дефектів з'явиться і поверхні вгору і вниз поверхні або бік фасаду, як правило, порівняно плавний, можливість дефектів малі, індивідуальної обробки поверхні повинні бути вгору, мають бути відповідними до збільшити обробки маржа для того, щоб після обробки не відображається дефектів. Різні поверхня верстата ліжко ключових поверхні, не можна використовувати trachoma, пори, техніка лиття шлак отвори, тріщини і усадки і інші дефекти і вимагає організації щільні і одноманітно, для того, щоб твердість значення в межах від Указаний діапазон.

3, так що машина площину великих площині вниз або під нахилом. Для великих плоских виливків нахиляючи може використовуватися з метою збільшення поверхні металу висхідний швидкість машини лиття для запобігання пісок Шрам Шрам дефектів. Тенти розливу, залежно від розміру пісок поле, значення H зазвичай знаходиться під контролем у 200 ~ 400 мм-діапазону.

4, слід переконатися, що лиття можуть бути заповнені. Для Виливка тонкостінні частин тонкостінні частини повинні поміщається в нижній половині або під проливним трек, щоб уникнути дефектів, таких, як поділ заливки, холодні і т. д.

5, повинні бути корисним верстата лиття усадки. Для усадки сплавом або товщину лиття структури є нерівномірно і схильні до усадку, техніка лиття лиття усадки слід приділяти пріоритетну увагу умови ордена затвердіння, для полегшення розміщення стояки і грати на r OLE з стояк.

6, щоб уникнути висячі пісок, висячі піску або консольні пісок core, легко під core, поле та тестування. Досвід показує, що висить пісок у вікні заливки легко, щоб згорнути. Техніка лиття це незручно розмістити core висить на верхню половину. Консольні пісок ядро не є стабільним, легко змінити кут нахилу під дією металеві плавучість, це повинні намагатися уникнути. Крім того, піклуватися про ядро, коробки, зручність інспекції.

7, повинна бути поле позиції, поливаючи позиції і верстата охолодження позиції послідовним. Фліп форми не тільки велику кількість праці, але і щоб він легко викликати пісок основного руху, пожежні машини лиття з піску і навіть і інші дефекти.