Клапан виливків які недоліки, які схильні до

Клапан лиття є одним з провідних продуктів в ролях, ринковий попит є дуже великими. Але за рахунок виробництва цін на сировину так що суттєвого збільшення витрат виробництва; підвищення ефективності виробництва по відношенню до інших лиття є нижчими і вищими брухту ставки та інших факторів, серйозний вплив на клапан лиття виводу. Завод у 2005 році виробництво понад 2000 тонн клапан лиття, інтегрований відходів майже 170t, брухту ставки більш ніж на 8%. Ми через завод клапан лиття дефектів у аналізу даних для виявлення основних причин відходів і його ряд поліпшень і досяг хороших результатів, щоб гарантувати, що клапан лиття виробництва проходять курс і поліпшити якість продукції.

Клапан лиття процесу виробництва найбільш імовірною на дев'яти недоліки, а саме: продихів, шлаків, включень, усадки і вільні, сегрегації, холодний поділу, поворотним шкіри, лиття тріщин, анізотропія, техніка 580 буде з більшістю з друзями в деталях Цей дев'ять недоліки.

1, а продихів: це металеві початку процесу затвердіння не вдалося втекти газу, залишили в металу всередині формування невеликих отворів, внутрішня стіна є гладкою, що містить газ, ультразвук має високий коефіцієнт відбиття, але й тому, що це в основному сферичні або еліпсоїд, тобто точки, як дефекти, зачіпають амплітуди своє відображення. Продихів у на злиток розчавлена в області дефект, куванням або прокатки і вигідно для виявили ультразвуковий контроль.

2, шлак: металургійний процес шлак або печі печі вогнетривкий матеріал лущення в рідкий метал, на лиття брав участь в лиття або злитку тіло, формування шлак дефектів. Шлак зазвичай не присутній в один, часто в стані щільні або розійшлися на різних глибинах.

3, змішані: реакція процесу в танення процесу (наприклад, оксиди, сульфіди тощо) - Неметалічні включення, або металеві складові деякі з інгредієнтів не плавиться повністю і ліворуч сформувати металеві включень, такі як висока щільність, висока плавильний наведіть вказівник Композиція - Вольфрам, молібден і так далі.

4, усадки і сипучих: лиття або злитку охолодження затвердіння, Том, щоб стиснути, у заключній частині затвердіння через відсутність рідкого металу може форми непереконливо подібних дефектів. Великий і концентрованих порожнин називаються усадки і невеликий, розкиданих простори називаються розхитані. Вони зазвичай розташовані в застиглої заключній злиток або лиття центр. Внутрішня стіна є грубою і оточенні багатьох домішок і дрібні пори. Завдяки закону теплового розширення і стиснення усадки неминуча, але з технології обробки різних переробці методів мають різних форм, розмірів і розташування, коли він тягнеться лиття або злитку тіло стає несправний. У разі заготовки кування на злиток стане залишковий Усадка (усадки залишкові, залишковий усадки), якщо його не вилучено з ковка.

5, сегрегація: лиття або злитку сегрегації в основному відноситься до процесу плавлення або процесу плавлення металу, тому що нерівномірний розподіл компонентів, утворена сегрегації, сегрегації існує, у її механічні властивості відрізняються від весь метал матрична механіка продуктивності, різниця за межі допустимого діапазону стандартний стає дефекту.

6, холодний розлуки: це унікальний лиття в шаруватих дефектів, в основному в конструкторі ролях лиття процес, це на лиття з рідкого металу, завдяки сплеск, хвилі, розливу перерваний, або зіткнутися з різних напрямків плину металу два (або більше) і інших причин, тому що поверхні рідкого металу, утворена напівтвердих фільм проживання в тексті лиття, щоб форми, мембранні, як площа типу дефектів.

7, надсилання чайових: це сталі від на ківш в злиток злиток лиття, тому, що розливу переривання, пауза і інших причин, перший заливання рідкого металу поверхні в повітрі швидко охолоджується утворюють оксид фільм, як і раніше, налити, нові розливу (рідкий тип) дефекти утворена увірвалися злиток, яких може не бути знищені в наступних злиток заготовки ковки рідкого металу.

8, лиття тріщини: тріщини в лиття є головним чином через охолодження металу при усадці стрес перевищує кінцевої міцності матеріалу, викликані, форми лиття дизайн і процес лиття, а також металеві матеріалом у деяких i mpurities (наприклад, коли вмісту сірки висока, є гарячі крихкість, холодний крихкість, коли високий вміст фосфору, і т. д.). У на злиток також буде виробляти осьовий intergranular тріщин в наступних заготовок кування, якщо не кування, буде залишатися в ковки стати ковки внутрішніх тріщини.

9, анізотропія: лиття або злитку охолодження затвердіння від поверхні до центру охолодження ставки відрізняється, яка ляже різних кристалічній структурі, показуючи механічні властивості анізотропія, також призвело до акустичних властивостей анізотропія, тобто, від центру, до поверхні різні швидкості звуку і звуку затухання. Наявність цього анізотропії негативно позначиться на розмір і розташування дефекту при оцінці ультразвуковим лиття.