Лиття процес виготовлення клапан має наступні характеристики

Клапан лиття процес виготовлення має наступні характеристики:

① клапан лиття виробничого процесу та огляд процесу є більш складним.

Клапан лиття бланк має складну структуру називають тонкостінні оболонки штук. Лиття вимагають гладку поверхню, литі word ясно, особливо, щоб мати щільну дефект. Для того, щоб відповідати вищезгаданим вимогам, лиття повинні прийняти ряд технічних заходів, таких, як використання матеріалів високої refractibility моделювання і керування піщані води, повинні шаруватих моделювання для забезпечення піском твердість, використання системи розумний cap і st rict контроль швидкості Pouring і температури. За рахунок високих технічних вимог процес лиття лиття клапан є набагато складніше, ніж загальні лиття.

Крім того, клапан лиття на додаток до перевірки розміру, точність визначення місцезнаходження і зовнішній вигляд а деякі мають для мікроструктури, механічні властивості, корозійної стійкості та неруйнівного тестування та інших тестів, так клапан лиття інспекції процес є більш складним.

② клапан лиття на комп'ютері встановити більш важким

Клапан лиття структури, фігура є більш складною, деякі частини є тонкі, стрункі штук, бідні жорсткості. При обробці на машині, позиціонування і припинення добровільних складніше, так часто потребують складних спеціального кріплення.

Деякі частини клапан, позиціонування базової поверхні нижче значення точності, високого шорсткість поверхні і іноді навіть використання non обробка поверхні позиціонування. І обробка ущільнювальні поверхні та інших частин, точність і шорсткість поверхні вимоги дуже висока, важко забезпечити якість обробки. Таким чином, для того, щоб задовольнити потреби процесу, часто виникає необхідність покращити точність позиціонування поверхні і зменшити шорсткість поверхні або в-обробка поверхні обробки поверхні позиціонування, що підвищує складність клапан виробничий процес.

③ важко піддається механічній обробці

Через широкий спектр клапан матеріали виливків, на додаток до різних чавуну, вуглецевої сталі, більшість з її високою міцністю, Корозійна стійкість і висока твердого матеріалу різання продуктивності, бідні, складно для досягнення необхідної частини на швидкіст точність і поверхні шорсткість g на клапан лиття ущільнювальні геометрична форма поверхні точність поверхні шорсткість вимоги та є високими, тим самим збільшуючи труднощі обробки лиття клапан. В той же час клапан лиття матеріал різання продуктивність є бідним, але й клапан лиття методів обробки, інструмент матеріалів, різання суми технології та обладнання і приніс так багато нових проблем.

Клапан лиття виробництва процес характеристики, клапан лиття процес виготовлення та інспекційного процесу є більш складною, клапан лиття на комп'ютері встановити більш важким, клапан лиття, Механічна обробка важко.