Причини та рішення про місці окислення у автомобільних виливках

Причини та рішення точки окислення в автомобільних виливках

Автомобільні виливки та їхні сплави набагато важче срібло, ніж мідь, процес також більш складний. Основна причина полягає в тому, що продуктивність виливків та їх сплавів не така ж, як і в інших металах, алюміній - це двостатевий метал, а кислота та луга - це реакція, попередня обробка трохи неналежною, це спричинить поверхню корозію. І злиток та його сплави, будь то в повітрі або в розчині, легко одержувати оксидну плівку, цей шар оксидної плівки, якщо не видалити, вплине на адгезію покриття. Лиття Загальні дефекти Характеристики: Окислювальний шлак переважно розподілений на верхній поверхні лиття, в кутку форми не вентилюється. Розрив, переважно сірий або жовтий, за допомогою рентгенівських променів або в механічній обробці, що виявляється, також може бути знайдена в лужному митті, травленні чи анодування. Експериментальні результати показують, що додавання відповідних добавок у розчин NaOH може призвести до хорошого полірувального ефекту.

Дослідний експеримент також виявив, що поверхні поверхні поверхні алюмінію можуть досягати 90% після електролізера постійного тиску постійного струму з розчином NaOH в певних умовах, але внаслідок експерименту існують деякі нестійкі чинники, які потребують подальшого вивчення. Досліджено можливість застосування методу імпульсного електролітного полірування для полірування алюмінію в основних умовах. Результати показують, що метод полірування імпульсного електролізу дозволяє досягти ефекту вирівнювання електролітного полірування постійної напруги постійного струму, але його швидкість вирівнювання є повільною.

Пакувальна частина алюмінієвого шару була відрізана, зовнішній алюмінієвий пакет - це високоякісний алюміній, внутрішній шар упаковки - це різні алюміній, два різних матеріалів, тому окислення "вітіліго", як плями.

Рішення. Даним явищем часто не надто багато розуміння споживачів, виробники повинні робити більше, щоб пояснити роботу, очистити всю історію, щоб не викликати непорозумінь. З іншого боку, аналіз алюмінієвої промисловості передбачає, що використання автомобільних відливів збільшиться на 50% за п'ять років, починаючи з 250 фунтів / транспортний засіб у 2000 році до 380 на транспортні засоби до 2005 року. Велика кількість виробництва та переробки виливків, необхідність інструменту для полікристалічного алмазу (ПХД). Основна причина пошкодження мікросхем PCD під час обробки. Для того, щоб зберегти інструмент PCD ріжучими краями неушкодженим, найкраще рівномірно розподілити різальне навантаження на кожен фреза.

Автомобільний відливання лиття: відливання алюмінієвого сплаву нагрівають до більш високої температури, як правило, близько 300 ºС або близько того, через певний проміжок часу, при охолодженні печі до процесу кімнатної температури, відомого як відпал. Під час процесу відпалу твердий розчин розкладається, а друга фаза частинки агрегується, що дозволяє усунути внутрішні напруги лиття, стабілізувати розмір лиття, зменшити деформацію та підвищити пластичність лиття.