Механізм змішування піску дій техніка виливки чотирьох пунктів

Механізм змішування піску дій техніка лиття чотири пункти:

Основною функцією піску-змішування техніка лиття є Змішайте порошок кожної групи рівномірно це вологи і глини та глини пасти покриттям на поверхні піску, яка є продуктивність пісок типу адаптуватися до фігури. Є кілька типів глина, пісок змішувач використовується в ливарних підприємств в Китаї: роликові типу, типу ротор, баланс колесо типу і безперервного типу. Великомасштабне виробництво автомобільних виливків ливарне, вимоги швидко піску, змішування, гарна якість піску. Змішувач ротор типу також задовольняє вимогам обома. і багато ручне виготовлення пакетів не дуже великий ливарні, все ще велику кількість ролика тип пісок змішувача.

Додавання якості вугілля порошок для мокрого піску лиття машини можна запобігти лиття від виробництва липким піску, але також може зменшити шорсткість поверхні виливків значно.

В механізмі його дії є головним чином наступним чином.

(1) теорія повітря фільм ізоляції пилоподібного вугілля в піску лиття виробляє багато скорочення газ, який утворюється від піску/метал інтерфейс для формування шар газу фільм, який запобігає буріння в пісок зерна пори типу піску розплавленого заліза.

(2) колоїдна організмі ущільнювальні теорії T-паз таблиці тип пісок порошок вугілля стає суцільні, рідин та газів трифазні гель, розширення гліальних тіла може запобігти блок пісок зерна пори, техніка лиття розплавленого заліза буріння в пісок зерна пори.

(3) газу окислення теорія летючі частки пилоподібного вугілля є піроліз при високій температурі і газової фази, в результаті чого велика кількість зниження газів, які можуть запобігти окислення заліза рідини і уникнути хімічної реакції між Оксид заліза і кварц пісок.

(4) яскраві вуглецю анти-змочування теорії заливки під час випробувальної платформи піску, порошок вугілля опадів яскраві вуглецю штрафу зерен, вкладів на поверхні пісок зерна, техніка лиття, так що зерен піску не змоченим рідина заліза, а в розплавлений Залізо є перешкодила проникає в пори пісок зерна, коефіцієнт поверхневого натягу. Механізм чавуну платформи відомо що нестабільною, яскраві вуглецю і коксу шлак є основними факторами, що впливають на ефекту вугілля порошку пісок контролю.