Механічні виливків виробляти основна причина для холодного поділу і заливки

Механічні виливків виробляти основна причина для холодного поділу і заливки

Є неповною fusion розрив на механічні ролях, і краю шва є гладкою. Цей розрив називається холодним. Механічні виливків наповнені місцевим, механічний лиття відсутність м'яса, не лив кінці дуги. Сухий пісок лиття тверді, особливо не негативний тиск чавуну сплаву випадку, механічні виливків схильні до холодної поділу і вилив менш ніж дефектів, в результаті чого механічних лиття брухту.

Піна типу нагрівається, розкласти, і продукт декомпозиції нагрівається до температури розплавленого металу для поглинання тепла, тим самим охолодження розплавленого металу. Крім того, розкладання газу підвищує стійкість рідкого металу наповнення. Ці два викликає значне зниження в плинність металеві рідина, яка є основною причиною холодний поділу і розливу.

В доповнення, розливу програми, розливу структурі системи і розливу операція виробляти холодний поділу, розливу також мають певний вплив.

Механічні лиття для запобігання заходи: ① для підвищення температури розплавлений метал ллється. Лиття температури твердих лиття повинні бути принаймні 30 ℃ вище, ніж піску лиття на тих же умовах, температура лиття, і зазвичай рекомендуємо збільшити температуру 30 до 50 градусів за Цельсієм. ② ролях негативний тиск. Під тиском негативні стіни може зменшити металеві рідких заповнення коли газу опору, коли піни тип гарної якості, низької щільності і високою міцністю, кількості речовини є невеликий, лиття алюмінієвих сплавів лиття не може негативний тиск лиття. Коли піни якість залишає бажати кращого, лиття виливків вимагають негативного тиску. Розливу техніка лиття, як правило, використовується негативний тиск лиття. ③ вибрати розумні розливу програму та проливним система структури. Таких, як використання системи Топ розливу заливки, порожнисті спру, звести до мінімуму загальна довжина систему лиття, так що металеві рідина обробляти скорочений, процес заповнення гладкою, щоб запобігти холодної і вилив менш ніж дефектів.