Вдосконалити зносу зносостійкості та надійності машин виливків

Вдосконалити зносу зносостійкості та надійності машин виливків

Для того, щоб правильно верстату інструмент лиття матеріал, висока міцність, висока жорсткість розвитку і подальшого поліпшення зносостійкість верстата і використання надійності, розробці і впровадженню низки нових матеріалів в останні роки:

(1), HT300 високоміцних вагітна чавуну. Техніка лиття додаванням заліза рідини від 1450 ℃ до 1470 ~ 1520 ℃, частка брухту у складі заряду (додавання 40% ~ 50%), використання C-si, ка-БА і CaMnSi-Bi біопрепаратів, тощо. Технічні заходи, в Загальноєвропейському ≥ 3,5% в умовах доступ до HT350 сортів.

(2), висока Si / C Сірий чавун. За умови еквівалентні CF вуглецю = 3,4% ~ 3,8%, додаванням брухту підвищується, Si / C відношення збільшився від 0,4 ~ 0,5-0,7 ~ 0,8, температура розплавленого заліза підвищеної вище 1450 ℃, межа міцності може збільшуватися на 20 ~ 30mpa. E0 значення також збільшилися, лиття має невелику тенденцію до деформації. Однак, для товщі лиття таких як верстати, збільшуючи Si / C значення збільшує вміст фериту в розділі товсті, але призводить до зменшення міцності. В даний час повинні бути додані Cr, Ca, Sb та Sn та інші alloying елементи, покращити автомат на перетин із перліту вмісту, техніка лиття зменшити твердість поперечного перерізу, підвищити точність Верстати й стабільності.

Внутрішньої перевірити за допомогою вібрації старіння, скоротити і зменшити у залишковий напруга в межах техніка лиття. Його вплив на залишковий напруга. За рахунок збільшення пружності матеріалу після вібрації, анти - вантажопідйомність лиття збільшується, anti - статичні ємність збільшився на 30%, і анти - вантажопідйомність зросла на 100% ~ 300%.