Як перевірити дефекти лиття машини

Як перевірити дефекти техніка лиття

Для забезпечення якості Castingss машини, машини Castingss виходить різних видів використання і вимог, за допомогою різних інспекції методи, своєчасне виявлення дефектів, які не допускаються. Дефект інспекції взагалі прийняла наступні методи.

(A) вигляд інспекції шорсткість поверхні інспекції повинна бути у відповідних умовах освітленості на visual - рука touch блок з почуттям поверхні умова ідентифікації, за допомогою вимірювання засобу для отримання техніка Лиття розміром даних, статистичні методи для визначення точності швидкість машини лиття дефект.

(B) хімічний аналіз всіх машин Castingss, хімічному складу дуже важливо, так що в більшості випадків, хімічний склад, прийняття індексу. Хімічний склад також опосередковано визначає механічні властивості техніка лиття і виникнення дефектів, чи ні.

(3) Механічне виконання тесту твердість тест є першими, щоб перевірити, чи дефекту стався в техніка лиття означає, на початку цього століття, США був у розділі пісок зразка техніка лиття виливків техніка головки циліндра, таких як твердість перевищує певну величину, що є неминучим тріщин на злам. Цей метод є простим і незвичайне.

(4) metallographic Трансректальне ультразвукове дослідження (metallographic мікроскопом тест) Оптичний мікроскоп і потім лупою 50 ~ 2000 разів спостерігати полірованої поверхні металу, вибірки при відсутності ерозії в умовах включень (за допомогою яскравого, темно і поляризоване втручання і мікро твердість та інших функцій, з посиланням на GB10561-89 рейтинг), після того, як ерозія організації та зерна розмір інспекції. Цей метод широко використовується для перевірки мікроскопічні дефекти, але також звичайно використовується для вивчення мікроскопічні характеристики макроскопічних дефектів.

(5) Неруйнівний тестування (неруйнівного тестування) серед них осмотичного методу випробування (ISO3452), магнітних частинок, тестування методом, Едді поточного методу випробування, призначені для лиття машини поверхні або поверхню частиною дефект інспекції, інспекції глибокий дефектів у техніка лиття, лінії передачі метод (ISO5579), томографія і ультразвукові методом дефектоскопії. Неруйнівного тестування розробила швидко в останні роки, завдяки обробки даних і апаратного забезпечення, як правило, портативний, значно покращуючи в надійності та гнучкості інспекції.