Формування виконання клапанних відливок

Формування продуктивності клапанних виливків: температура розливу складає 1540, формуваність виливки хороша, а швидкість витискування виливків, як правило, становить 2,5%. Необхідно враховувати конструкцію тиску, розташування заливного стояка та підбір ливарні матеріали. Коли розмір виливів упереджений, його можна виправити після термічної обробки, а термічна обробка повинна проводитися після виправлення.

У порівнянні з іншими виливками із сірого чавуну, процес виготовлення клапанного виливків має такі характеристики:

Шань Valve Castings процес виготовлення та інспекції процес є більш складним.

Заголовок виливків клапанів - це складна тонкостінна оболонка. Його виливки вимагають гладкої поверхні, чіткої чіткості, особливо жорсткого дефекту. Для того, щоб відповідати наведеним вище вимогам, лиття повинно здійснювати ряд технологічних заходів, таких як відбір високоміцних вогнетривких ливарних матеріалів і управління піщаною водою, лиття повинно бути шаруватим, щоб забезпечити твердість піску, використання розумних обмежень, Ротової системи та суворого контролю швидкості та температури розливання. Завдяки високим технічним вимогам,

Процес лиття клапанів відливає набагато складніше, ніж у загальних виливків.

Крім того, виливки клапанів на додаток до розмірів перевірки, точності та зовнішнього вигляду місця розташування, а також для металографічної структури, механічних властивостей, стійкості до корозії та неруйнівного контролю та інших випробувань, тому процес перевірки виливків клапанів також є більш складним.

Виливки клапану Шан важко встановити на верстатах

Структура та форма виливків клапана складні, а деякі частини належать до тонкої стінки, тонких деталей і поганої жорсткості. При механічній обробці верстатів важко знайти і затискати, тому часто потрібні складні спеціальні пристосування.

Деякі деталі клапана, точність розташування поверхні основи нижча, шероховатость поверхні вище, а іноді навіть використання не механізованої поверхні позиціонування. І обробка кришки та інших частин вимог до точності та шорсткості поверхні дуже висока, важко забезпечити якість обробки. Тому для того, щоб задовольнити потреби процесу, часто необхідно підвищити точність положення поверхні основи і зменшити шорсткість поверхні, або на поверхні механічної обробки розташування поверхні основи, що підвищує складність Процес виробництва клапана.

Шан обробки важко.

Внаслідок різних видів відливки клапанного матеріалу, крім різноманітного чавуну, вуглецевої сталі, більшість його високоміцних, корозійно-стійких та твердих матеріалів різання продуктивності дуже погано, важко досягти необхідного Точність обробки та шорсткість поверхні. Геометрична точність і шорсткість поверхні герметичної поверхні клапанів клапанів дуже високі, тому ускладнюється обробка клапанів клапанів. У той же час ріжуча продуктивність клапанного ливарного матеріалу слабка, і це викликає багато нових проблем у способі обробки виливків клапана, матеріалу інструмента, різальної дози, технологічного обладнання тощо.