Факторів, що впливають на якість лиття машини

Факторів, що впливають на якість лиття машини

Верстата зносу і стабільності, безпосередньо впливають на точність машини для підтримки життя.

Є багато факторів, які впливають на якість техніка лиття. По-перше, процес проектування лиття. Для того, щоб визначити лиття геометрії та розмір згідно умов праці і властивості металу матеріалу, це необхідно враховувати раціональності дизайну з точки зору сплавів лиття і лиття процес характеристики, які Це, очевидно, розмір ефекту і затвердіння і усадки, стрес і інших питань, для того, щоб уникнути або зменшити склад мідні частин сегрегації, деформації, розтріскування та інші дефекти.

Другий має бути розумним кастинг процесу. Відповідно до структури лиття, вага і розмір, лиття сплаву характеристики і виробництво машини лиття виберіть відповідні суб поверхні і формою, основний метод, розумний набір лиття сухожиль, холодним праскою, стояк і проливним система. Для забезпечення доступу до високоякісних лиття.

По-третє, якість сировини для лиття. Металеві включень, вогнетривів, палива, флюси, модифікатори і ливарного піску пісок підшивки, фарби та інші матеріали, низьку якість, зробить виливків виробляти пори, отворів, шлак, липкі піску та інших дефектів, впливаючи на появу лиття якість і внутрішню якість, серйозні лиття буде злам.

Четверта — процес операція, техніка лиття розробити розумну процес експлуатації процедури із вдосконалення технічного рівня працівників, так що правильне впровадження правил.