Тенденції розвитку автомобільні лиття і лиття технологія

Тенденції розвитку автомобільні лиття і лиття технологія

Лиття є одним з найстаріших металів тиском методи, і близько 15%-20% автомобільних запчастин є Виливки виробництва різних лиття методи. Ці виливки є головним чином ключових компонентів енергосистеми та важливі структурні компоненти. В даний час Європа і Сполучені Штати автомобілебудування розвинених країн, автомобільні лиття передовою технологією виробництва, хороший продукт якості, ефективності високого виробництва автомобільного лиття, забруднення навколишнього середовища. Лиття Сировина та допоміжні матеріали були сформовані серії та стандартизації, весь процес виробництва були досягнуті механізації, автоматизації і розвідки. Ці країни зазвичай використання цифрових технологій для підвищення рівня кастинг процесу проектування, лиття брухту ставки з близько 2% до 5% і створила багатонаціональних обслуговування системи і мережі технологія підтримки. На відміну від цього, незважаючи на автомобільні виливків великих виводу в Китаї, але більшість з них низький додану вартість та технічного змісту, структура є відносно простим лиття чорних і розрив між законному рівні. У цій статті в основному з автомобільні енергозбереження та охорони навколишнього середовища та інші аспекти розвитку потребує, обговорює лиття автомобільні та автомобільний технологія напрямок розвитку.

Тиск лиття називають лиття під тиском, автомобільні лиття під певним тиском зробити розплаву заповнені порожнини, лиття щільної тканини, високі механічні властивості, точності розмірів, невеликий обробки маржі. Відповідно до рівня тиску може бути розділений на низького тиску лиття і високого тиску, лиття дві категорії, останньої дорожнеча цвілі, особливо для великих обсягів виробництва автомобільного виливків, високу ефективність, загальна вартість є дуже низьким. В даний час майже автомобіля передачу shell, зчеплення оболонки, насос оболонки, карбюратора оболонки, стерновий т. д. всі алюмінієвого лиття.

Основні параметри процесу лиття під тиском є сила стиснення, конкретні тиску, заповнення швидкість, час наповнення, проведення часу, температури плавлення і цвіль температури розплаву. Як розплаву в висока температура, висока швидкість, висока тиск заповнення порожнини, буде неминуче бути причетні газу, так розвинених цілий ряд нових процеси, такі як методом вакуумного лиття під тиском, метод кисню заповнені лиття під тиском, автомобільні лиття die Низькообертовий заповнення методом лиття "точність" померти методом лиття (також відомий як Acumrad метод, який acurate, швидкого, щільні), Низькообертовий середнього тиску заповнення методом лиття (НДЦ), вони не нова технологія непористих лиття. Таким чином, за характеристикою лиття наукових контролю параметрів процесу, раціональне проектування та виробництво цвіль (у тому числі проливним система, переповнення вихлопної системи, цвіль охолодження системи, цвіль опалення і системи контролю балансу), використовувати на відповідні покриття і обприскування технології. Die температури і тепловий баланс є найбільш важливих умов для реалізації високоякісні лиття, лиття автомобільні для загального лиття видалити лиття цвіль порожнини температура поверхні сплаву плавлення 40% про.