Будівельна техніка лиття буде залишатися швидкого розвитку період

Китаю будівельне машинобудування від малого до великого, швидкого розвитку, тепер став повний спектр продуктів, інноваційний потенціал зростає, ринковий попит є дуже сильним sunrise промисловості. Особливо в останні роки, будівельне машинобудування, щоб ще більше прискорити темпи розвитку, сприяння будівництво техніка лиття виробники не тільки збільшив виробництво і зміст продукту технологія також зростає. Однак, в Китаї будівельне машинобудування не є оптимістом щодо проблеми: малих підприємств, промислових концентрації є низькою, продукт структура ірраціональне, незалежну інновації здібності, обладнання та технології назад, високо вводу, висока витрата, висока забруднення, низька ефективність, низька ефективність розвитку як підкреслюється виробничу базу є ще крихкою. Прискорити поліпшення Китаю інженерна техніка лиття продукції, технологічні інновації спроможності, зміцнення промисловості R & D виробництва, навчання, дослідження суглоба, має стати пріоритетним завданням.

Shang Pu аналітики консалтингової індустрії зазначив: Китаю будівельних машин виливків регіональних характеристик на більш високу стійкість, сформувала "Дельта річки Янцзи" регіону, Шаньдун, Шаньсі, Ляонін, Гуандун і інших місцях ливарного промисловість кластера. Концентрації промислового агломерація в цих областях допоможе створити більше можливостей для співпраці, так що, фінанси, розвиток, маркетинг, експорт та інші аспекти взаємодії, навчально -сприяння розвитку будівництва лиття машинобудування.

В останні роки, стрімкий розвиток будівництва машинобудування, в основному в індустрії вниз за течією сприяти промисловість, інженерна техніка лиття промисловість є також зв'язку з бурхливим розвитком будівництва машинобудування, до на Будівельне машинобудування принести можливості для розвитку. У 2013 році в Китаї будівельної техніки промисловості ринку розмір досяг 149.199 млрд юанів, збільшення 24.1%.

2010 будівельної техніки промисловості доходів досягне 400 млрд, збільшення понад 25% в 2015 році буде досягти більш ніж мільярд 890, збільшення в середньому більш ніж 17%, ринкові перспективи є дуже оптимістично з приводу темпи зростання ВВП, наступних п'яти років у промисловість відкриє реальну розвитку піку.

Shangpu консалтингової індустрії інвестиційних прийняття рішень мережі випустила "2014-2018 Китаю будівельних машин ринку оглянути доповідь" шоу в Китаї будівництва лиття машинобудування в найближчі кілька років як і раніше підтримувати бурхливому розвитку період. Бурхливий розвиток в Китаї будівельне машинобудування лиття пов'язано бурхливий розвиток вітчизняного машинобудування, збільшення внутрішнього попиту для відливання; з іншого боку, на ринку міжнародних лиття стає більш активним, і обсяг експорту виливків збільшується рік за роком. Таким чином, з навколишнього середовища, інвестиційної лиття промисловість, перспективи ринку є широким.

Стикаються з величезний ринок простору, створення наукових досліджень і розробок центрів, зосередивши увагу на технологічних інновацій; зміцнювати розробки нових продуктів та підвищення ефективності технології машини; Зосередьтеся на основні та перспективні дослідження, гібридні і інтелектуальні екскаватор вперед, поліпшити ринку місцевих бренду частку відіграватиме роль.

З урахуванням існуючих недоліків кількість внутрішнього хоста виробників є або знайшли короткий час для підвищення конкурентоспроможності бренд методу. В той же час підприємства повинні зміцнювати R & D і виробництво деталей для підвищення частка частин; поліпшити продукт розвідки, інформація, рівень автоматизації, особливості багатий продукту; всебічно підвищити загальну надійність продукту і поступово знижувати якість продукції між Європою та Сполученими Штатами розрив.