Калібрування будівельних машин Scale Road

Великий розвиток вертикального та горизонтального розширення продукту до життя керованості, продовжують отримувати інноваційну ерозію.

Науково-технічний прогрес у розробці нових продуктів для заміщення великомасштабних виробничих підприємств традиційної продукції є непереборним економічним законодавством, до великомасштабного виробництва принесло великий ризик. У сучасному світі, в епоху технологічної революції, з'являються нові технології, нові матеріали, нові продукти та сприяють розвитку промисловості ливарного виробництва будівельної техніки.

Останніми роками будівельна машинобудівна галузь з метою подальшого прискорення темпів розвитку, сприяння виробництву виливків збільшилася. Доходи будівельних машинобудівників у 2010 році складуть 400 мільярдів, збільшення більш ніж на 25%; 2015 рік досягне більш ніж 890 мільярдів, середнє збільшення більш ніж на 17%, але в індустрії лиття в будівельній техніці все ще існує велика модель розвитку, в тому числі: концентрація промисловості є низькою, структура продукту ірраціональна, незалежна інноваційна спроможність, обладнання та відсталі технології та інші питання висвітлені. Ми вирішуємо ці проблеми, використання економії масштабу горизонтального та вертикального способу мислення, щоб шукати шлях промислової експансії.

Масштабування розширення масштабу, тобто масштаб виробництва та експлуатації подібних продуктів, впровадження нових продуктів; масштаб вертикальної експансії, тобто від досліджень і розробок, технологічних досягнень у маркетингу від верхніх до нижніх виробництв та дослідницьких досліджень на одному рівні в промисловому масштабі.

З точки зору економіки ці два рівні: по-перше, розробка нових продуктів та досліджень навколо самого продукту є постійним інноваціям, ознакою яких є зміна попиту споживачів, як центр безперервного впровадження нових продуктів. Інший - інновації в процесі виробництва, інновації в організаційній структурі, а також управління та форма інновацій.

Наша мета - підвищити продуктивність та підвищити ефективність управління. У той же час як основні інновації, в той же час, спрямовані на найбільш динамічний розвиток продукту та інновації. Виливки інженерного машинобудування, що мають регіональні характеристики, сформували регіон "Дельта річки Янцзи", Шаньдун, Шаньсі, Ляонін, Гуандун та інші місця кластерної промисловості. Агломерація цих районів допоможе створити більше можливостей для співпраці, з тим щоб навчання, фінансування, розвиток, маркетинг, експорт та інші аспекти взаємодії, а також сприяти розвитку промисловості ливарного виробництва будівельної техніки.

Науково-технічний прогрес у розробці нових продуктів для заміщення великомасштабних виробничих підприємств традиційної продукції є непереборним економічним законодавством, до великомасштабного виробництва принесло великий ризик. У сучасному світі, в епоху технологічної революції з'являються нові технології, нові матеріали та нові продукти, і життєвий цикл продукту скорочується. Протягом кількох останніх десятиліть цей продукт скорочувався протягом багатьох років чи навіть місяців. Нові продукти постійно замінюють старі продукти.

Будь-який продукт має період зростання, зрілість, рецесія, такий процес. І життєвий цикл продукту призведе до певних ризиків. Економіст зазначив, що тільки стійкий ринок, немає стійких продуктів. Продукт, а потім популярний, а потім і гарячий, але також і при спаді.

Інженерне машинобудування ливарна промисловість, "початок високих", але обличчя величезного ринкового простору, нам потрібні нові розробки продукту та технічні характеристики безперервного вдосконалення, зосереджуючись на базових і перспективних дослідженнях, підвищуючи здатність протистояти ризикам. Ранній ризик ризику, ранній ризик передачі, зусилля з зменшення втрат ризику: точний прогноз життєвого циклу продукту, посилення маркетингових досліджень, дослідження та розробка нових продуктів, які в умовах жорсткої конкуренції на ринку підтримують довго - тобто постійно інноваційне мислення