Китайські виливки будівельної техніки від малих до великих

Китайські вироби з будівництва машинобудування від малого до великого, швидкого розвитку, тепер стали повним асортиментом продукції, інноваційна здатність постійно підвищувати попит на ринку - це дуже сильна галузь сонячних променів. Тим більше, що в останні роки виготовлення будівельних машин з метою подальшого прискорення темпів розвитку, для просування виробників виробів для лиття будівельних машин не тільки зростає виробництво, а й зміст продуктів технології також зростає. Проте китайський камінь з будівельної техніки не оптимістичний щодо проблеми: малі розміри підприємств, концентрація в промисловості є низькою, структура продукту ірраціональна, слабка незалежна інновація, обладнання та технологія відсталі, високі витрати, високий рівень споживання, високий рівень забруднення, низька ефективність , Низька ефективність. Розвиток способу висвітлення промислової бази все ще залишається крихким. Прискорення вдосконалення виробничих технологій машинобудування в Китаї, технологічні інноваційні можливості, посилення промислових досліджень та розробок у галузі виробництва, навчання, спільного дослідження, стало головним пріоритетом.

Наступні збігаються з "

Галузеві аналітики зазначили: Китай вибудовування будівельних машин регіональних характеристик більш відомий, сформувало регіон "Дельта річки Янцзи", Шаньдун, Шаньсі, Ляонін, Гуандун та інші місця кластерної промисловості. Агломерація цих територій допоможе створити більше можливостей для співробітництва, з тим щоб навчання, фінанси, розвиток, маркетинг, експорт та інші аспекти взаємодії, а також сприяти розвитку промисловості литва будівельної техніки.

Наступні збігаються з "

В останні роки бурхливий розвиток Casting Construction Machinery, в основному в індустрії послідовного виробництва для просування промисловості, машинобудування індустрії машинобудування, також пов'язаний з швидким розвитком ливарних конструкцій машинобудування, до лиття будівельної техніки, з метою залучення можливостей для розвитку. У 2013 році розмір ринку китайського ринку будівельних машинобудування досягав 149,100 млрд. Юанів, що на 24,1% більше.

Наступні збігаються з "

Будівельна техніка 2010 року Виручка від лиття досягла 400 млрд., Збільшення більш ніж на 25% в 2015 році складе більше 870 млрд., Середнє збільшення більш ніж на 17%, прогноз ринку дуже оптимістичний щодо темпів зростання ВВП, наступний П'ять років промисловість буде вводити в справжній розвиток піку. Відповідно до даного звіту "Дослідження ринку ливаних матеріалів у Китаї у галузі будівництва 2014-2018 років", китайська промисловість у виробництві будівельної техніки в найближчі кілька років продовжує стрімко розвиватися. Причиною стрімкого розвитку китайської промисловості ливарного виробництва будівельної техніки є те, що, з одного боку, завдяки швидкому розвитку вітчизняної машинобудівної промисловості попит на виливки зростає. З іншого боку, міжнародний ринок литва стає дедалі активнішим. Таким чином, з навколишнього середовища, індустрії лиття під інвестиції, перспектива ринку широка.