Причини і превентивні заходи автомобільні лиття механічних липким піску

Механічні липким піску, також металевими рідка Ексклюзійна липким піску, у складі рідкого металу або з металевим оксиди через капілярні інфільтраційна або газ інфільтрації шлях в порожнину поверхні пісок розрив, поверхня автомобільні лиття металу і пісок механічної суміші з клейових шару. Qinghe липким шаром піску можна побачити, коли метал лиску. Механічні липкою поверхнею пісок був губки, твердо дотримуватися поверхневі автомобільні лиття і більш відбулося в пісок і пісок ядро поверхнею теплообміну і сильний пісок герметичність низький деталей, таких як розливу біля гирла, автомобільні лиття товсті розділ, паз.

Механічні липким пісок не тільки впливає на зовнішній вигляд якість автомобільні лиття автомобільні виливків, а також викликає злам, тому механічних липким піску лиття автомобільні повинна бути надана достатньої уваги покращити прибутковість продукту. У поєднанні з багаторічним практичним досвідом у виробництві і звернутися до відповідної інформації, говорити про причину піску лиття автомобільні запобігання і протидію заходи.

1, автомобільні лиття і дизайну

Така конструкція буде сприяти виробництво механічних палички, якщо литих і шаблон викликати на піску, щоб можливості різко, що нависають над або Виступаючі фігури, або плоскі піску або пісок core. Тому що цього типу структуру автомобільні виливків буде пісок, пісок core місцевих тепла концентрації, звичайної продуктивності зруйнована, пісок, пісок core поверхні в заздалегідь колапс, розплавленого металу або з металевим оксиди легко проникнути і виробляти механічних липкі пісок. У зв'язку з цим в тепло зосереджені частин використання спеціальних піску, таких як циркон піску або Олівін піску, з метою покращення, довгострокового тепла або потужність випромінювання високої температури.

2, виглядає як

(1) вигляд процес поганого дизайну, так що пісок не щільно або компактний ущільнення, призведе до поверхні порожнини чорнового або сипучих, існує прямий вплив на виробництво механічних липким піску. Зовнішній вигляд процес проектування часто з'являється таке повідомлення про помилку:

По-перше, цвіль частина неправильний вибір, в результаті чого тип є занадто висока, або в піщані форми у формуванні глибоку порожнину.

По-друге, вигляд цвіллю в нижній частині макет неправильне положення, так що депресії важко Чун, це може бути пов'язано візерунок від стіни надто близько, або появи занадто близько. Завдяки домовленості стає забагато, призведе до лиття автомобільні виробляти набряки піску, навіть якщо немає очевидних набряклість піску, буде механічні липким піску. Завдяки ж походження дефекту механічні липким піску і опуклі з'явиться на ж автомобільні лиття.

Третій, спру, стояк і бігун позиції неправильно організував, буде легко Chung реальні депресія, яка є макет стояк системи.

По-четверте, від цвілі схил<1.5 °,="" even="" if="" the="" sand="" tightness="" of="" the="" appropriate,="" will="" make="" the="" sand="" surface="" tear,="" easy="" to="" make="" metal="" or="" metal="" oxide="">

(2) вигляд поганою структурою процес, в результаті чого металевими рідка статичного тиску є занадто високою. Завдяки лише зростанню статичного тиску пісок навантаження буде збільшуватися, так що необхідність спеціальні піску або більш компактний моделювання методом протистояти металеві рідини на піску тип осмотичний тиск.

3, пісок поле

Проектування та будівництво пісочниці-нерозумно, в результаті чого нерівномірно компактність піску або Chung піску є занадто м'яким.

Загальні причини цих проблем, наступним чином:

(1) неправильне положення полі заважати деякі з потоплення Chung реального, в результаті чого місцеві пісок дуже м'яко, викликаючи набряк піску або механічних липким піску.

(2) через пісок поле є занадто малі, щоб викликати у Чун пісок немає реальної.

(3) неправильне положення полі, так що спру і стояк не вдалося розмістити в потрібному місці, так що на стояк або спру і тип піску між ущільнення не щільно. І тому, що департамент неминуче приведе до концентрації тепло, так що механічних липким пісок є більш серйозним. Таким чином, якщо розташування спру або стояк не може бути змінений, полі відрізані або видалено з цілого.

4-е поле є занадто високою. Механічні липким пісок зазвичай асоціюється з водонепроникність поверхні порожнини і статичного тиску розплавленого металу, розмір тиск рідкого металу і щільність металу і висота верхньому. Якщо вам потрібно почати з автомобільні лиття термозбіжна, полі повинна мати певну висоту, але пісок повинні також бути покращена швидкодія.

4, розливу стояк системи

(1) неправильне положення на стояк викликало місцевого перегріву пісок, тим самим викликаючи поверхні порожнини повинні бути знищені передчасно. Металеві рідини або оксид металу, що утворюються при високій температурі, швидше за все, проникають поверхня порожнини.

Прикладами таких випадків є наступні:

По-перше, спру або стояк від поверхні занадто близько до формі гарячі розділу, розділі гарячий пісок типу, якщо не Чун, механічних липким пісок дефектів буде дуже серйозно.

По-друге, в порожнину на поверхні витрата металу занадто багато буде нагріватися у відповідності з достатньо, щоб знищити в обсязі. Якщо початкове застиглої жорсткий оболонки в порожнині пізніше проникли розплавленого металу, липкі пісок є ще більш серйозні.

Третє місце в розливу, де може викликати метал рідких тиску є занадто високою будь-яких факторів може призвести до автомобільні виливків виробляють механічних липким піску. Коли метал рідина не є тільки високого тиску і температури є високим, ситуація особливо серйозних.

(2) частка перетину спру, друге місце і бігуном є неналежне, так, що розплавлений метал безперервно окислюється під час заливки, збільшення кількості оксидів металів і викликаючи Флюсування піску лиття. У процесі розливу gating системи завжди повинна бути заповнена з розплавленим металом, в іншому випадку окислюється металеві рішення в будь-яку частину системи автомобільні лиття.

(3) стояк шиї розмір завеликий, призведе до своїх навколишніх піску перегріву, який є більш поширеною проблемою. Ця проблема часто виникає за на стояк шиї задовгий, з тим щоб зберегти металу, в нижній частині рот не передчасно затверділих, вам доведеться збільшити розмір шиї. Якщо не внаслідок неправильного заповнення дизайн стояк шиї, це краще скоротити шиї стояк для запобігання затвердіння, а не збільшити його розміри. Стояк менших шию, можна зменшити вогонь пісок типу.

(4) ворота чашку або спру неналежне дизайну, так що коли розливати в повітря, викликаного окислення металевої рідина, яка виникає турбулентності, з металеві поверхні оксид фільм буде продовжувати накопичувати механічних адгезії піску.

5, пісок

(1) оригінальний пісок частинок розміром розподіл не рівномірна, буде причиною пісок компактність дні, оригінальні розподіл часток піску розмір максимальної компактності пісок має безпосередній вплив.

(2) пісок потік і поганим formability.

(3) оболонки піску на смоли є надто тонка плівка, зробить оболонка місцевому сили і місцевих пісок не покривається смоли, часто по цій причині простий, так що формуванні механічних пісок прилипання.

(4 проникності форми є занадто високою, яка одне відображення частками піску занадто товстий. Повітропроникність і компактність є два чинники, які впливають один на одного. Низького ступеня герметичність є хорошою вентиляцією і навпаки.

(5) пісок вуглерод матеріали або розкислюючі матеріалу недостатній, буде виробляти занадто багато оксид металу, так що оксиді мокрий пісок і легко проникнути.

6, ядро

(1) без покриття фарбою пісок стрижневих занадто грубий або поганий частинок розміром розподілу і оригінальному дистрибутиві пісок частинок розміром не рівномірна, вплив формуванні механічних липким піску.

(2) пісок core не Чун і пісок тип не є таким же, як природа те ж саме, механічні липким пісок має значний вплив.

(3) з піском core поверхні грубий або пористої, призведе до механічних липким піску. Розплавленого металу або з металевим оксиди інфільтратів цей грубий або пористу поверхню і потім інфільтратів ядро.

(4) пісок ядро під час зберігання вологи. Для піску ядра вода є занадто багато неприємностей. Тому що пісок core занадто багато води не легко виявити. Деякі пісок ядер виглядають як сухий, але насправді воду все ще дуже висока.

(5) пісок ядро в обробці недбало або у фарбу все ще знаходиться в мокрому стані, коли обробка і привести до пошкодження або стирання покриття. Наслідком цього є, що покриття на основі не є достатнім, щоб запобігти Проникаючи в основного металу або з металевим оксиди. Фарба на шкоду департамент, наче пісок core відкривати отвір, викликаючи металеві рідких кипіння і виробляти механічних липким піску.

(6) з піском core покриття занурення занадто дрібні, безпосередньо викликати механічне липким піску.

(7) пісок core покриття високотемпературний силу є низьким. Через відсутність глиняна фарба, або занадто багато розчинника так, щоб вміст в'яжучого знизилася, в результаті нижче міцності покриття, викликані механічних адгезії піску.

(8) пісок core змішані бідних, так, щоб окремі частини піску ядро сили є занадто низьким, в результаті чого обвалення коли розливу, що призвело до механічних липким піску.

(9) очищення і бідні ремонту пісок core, це безпосередньо призведе до механічних липким піску. Пісок core зміцнити інспекції, такими несправностями повинні бути в змозі уникнути.

(10) пісок ядра в dip, аерозольна фарба не сухої знову. І пісок ядра в пісок у вологих tide як те ж саме, покриття нелегко лущитися і лущитися.

11-е полі основного не є чистим, зробить core піску, прикріплені до полі основного, в результаті чого пісок core шорсткість поверхні. Висока якість піску ядро має щільну поверхневого шару, полі основного не є чистим і не може отримати щільна поверхневий шар з високою якістю піску core.

7, фігури

(1) Chung пісок м'які і компактний ступінь нерівномірно. У більшості випадків що не менш важливо мати однорідним і компактність. Однак, іноді компактність пісок є більш рівномірний, ніж загальний м'якість піску.

(2) пісок ремонт погано. Пісок ремонт поверхні Раф вагові, призведе до механічних липким піску; ремонт над або ремонт частин води занадто висока, призведе до металевих рідких кипіння і викликають механічних липким пісок.

(3) заповнити поганий частини необробленими, сипучих, там буде механічні липким піску.

(4) пісок покриття нерівномірно або недостатні.

5-е-сухі фарба сухим або нерівну сушіння.

(6) надмірної кількості рідини реліз цвіль послабити пісок поверхні міцність, сприяли розплавленого металу кипіння і виробляти механічних автомобільних лиття піску.

(7) пісок покриття є занадто низьким, покриття буде пісок інгаляторій, в результаті чого фарбу від падіння або пілінг, викликані механічних липким піску.

(8) поверхні поверхня покрита Недостатня кількість піску, який є загальні експлуатаційні недбалості.

(9) гарячих і холодних матеріали (пісок core, пісок, ядро, холодним праскою і т. д.), зібралися разом. Гаряча і холодна матеріал зустрітися, зробить конденсації води. Вологості може призвести до кипіння тип механічних липким піску, а істотне збільшення ставки виробництва оксидів, слідують метал-оксидних інфільтрації. Це загальні причини механічних липким пісок, але головною причиною високого тиску моделювання механічних липким піску.

8, металеві склад

(1) легко форми непоганий притік оксидів металів, відмінні тягові властивості металу, ніж поверхневий натяг або товщі металу є швидше за все, викликати механічне липким піску.

(2) сплавів з низькою температурою плавлення компонентів, таких як свинець Бронза лідирує легко призвести до механічних липким піску. Тому що свинець ще в стані потоку при температурі набагато нижче, ніж батько металу температури.

(3) необхідність автомобільні лиття сплаву високої температури. Як сплавом потоку є добре, легко виробляти механічних липким піску. Крім того, з проливним температури є висока, швидкість формування оксиді прискорюється, і таким чином, спостерігається тенденція до форми окисного механічних липким піску.

9, розливу

(1) розливу температури є занадто високою, не тільки поліпшити плинність розплавленого металу, але також швидке окислення металеві рідини, тим самим прискорюючи виникнення окисного механічних липким піску.

(2 ківш занадто високий і верхньому занадто висока, сформують завищені металеві відступів, сприяти металу або з металевим оксиди в піску тип пори.