Автомобільні лиття процес знання і технології тенденції розвитку

Приблизно 15-20% автомобільних запчастин є Виливки виробництва різних лиття методами. Ці виливки є головним чином ключових компонентів енергосистеми та важливі структурні компоненти. В даний час Європа і Сполучені Штати автомобілебудування розвинених країн, передові технології виробництва автомобільного лиття, якість продукції виробництва хороший, високої ефективності, забруднення навколишнього середовища. Лиття Сировина та допоміжні матеріали були сформовані серії та стандартизації, весь процес виробництва були досягнуті механізації, автоматизації і розвідки. Ці країни зазвичай використання цифрових технологій для підвищення рівня кастинг процесу проектування, лиття брухту ставки з близько 2% до 5% і створила багатонаціональних обслуговування системи і мережі технологія підтримки. На відміну від цього, хоча автомобільні виливків великих виводу в Китаї, але більшість з них є низьким доданою вартістю та низькою технічного змісту, структура є відносно простим лиття чорних і розрив між законному рівні. У цій статті в основному розглядається напрямок розвитку автомобільні лиття і автомобільної техніки від розвитку попиту автомобільні енергозбереження та охорони навколишнього середовища.

1. Напрямок розвитку автомобільної виливків

1.1 інтегровані проектування автомобільних виливків

З автомобільних енергозбереження і знизити собівартість виробництва вимогам продовжують збільшуватися, повною мірою використовувати переваги лиття, оригінальний штампування, зварювання, кування і лиття, утворюючи декількох частин, через розумні дизайн і структурної оптимізації для досягнення інтегрованих частин лиття формування, можна ефективно зменшити вагу частини і зменшити непотрібною обробки процесу, з метою досягнення ваги частин і висока продуктивність.

Тенденції розвитку автомобільні лиття інтеграції стає більш очевидною в розвитку кольорових сплавів лиття. Для того, щоб повною мірою використовувати лиття процесу для досягнення характеристик складних структурних виливки, було інтегрованих дизайн дверних панелей, сидіння скелет, скелет dashboard, відділ кадрів і брандмауер інтегровані дизайн Виливки високого тиску, розмір, ймовірно, значно більші ніж поточного виробництва, лиття, потреба в 4 000 ~ 5 000 t або навіть більші тоннажу лиття під тиском машини для виробництва.

1.2 ваги автомобільні виливків

Для забезпечення міцності та безпеки автомобіля відповідно до передумовою автомобіля максимально знизити якість підготовки, для досягнення легкий, тим самим підвищення потужності, знизити витрату палива і зменшити забруднення навколишнього середовища вихлопної. Якість транспортного засобу зменшується на 100 кг і споживання палива на 100 км може бути зменшена л 0,3-0,6. Якщо Маса автомобіля знижується на 10%, ефективність використання палива може бути збільшена на 6% до 8%. З потребами охорони навколишнього середовища та енергозбереження вага автомобіля став світових автомобільних розвитку тенденція, ваги автомобільні виливків стала однією з важливим напрямом розвитку автомобільної виливків.

2. Напрямок розвитку автомобільні лиття технологія

Технологія виробництва тонких - стіною складну структуру виливків

З розвитком автомобільної промисловості та попиту на енергозбереження та викидів скорочення, ваги автомобільні частин стає все більш і більш легкий. Через тонкостінні дизайну це важливий розвитку напрям двигуна блок. FAW лиття Лтд FAW Volkswagen виробництва чавуну циліндр, наприклад, з початку виробництва 06A циліндра стіни товщиною 4.5 мм ± 1.5 мм, EA111 циліндра стіни товщиною 4 мм ± 1 мм, поточний серійне виробництво EA888Evo2 циліндра стіни товщиною 3,5 мм ± 0,8 мм, наступного покоління EA888Gen.3 циліндра продукт структури є більш складною, товщина стінки тільки 3 мм ± 0,5 мм, є Найтонша Сірий чавун циліндра. В масовому виробництві є деякі проблеми, такі як зламаною core, дрейф core і стіни товщиною коливання. Однак автор контролюючи якість піску core і піску, але може не відповідати вимогам виробництва циліндр EA888Gen.3, повинні використовуватися як цілої групи core розливу процес.

2.2 алюмінію магнієвого сплаву великомасштабних структурних частин технології виготовлення

Із зростанням попиту на енергозбереження, охорона навколишнього середовища та скорочення витрат алюміній магнієвого сплаву великомасштабних структурних лиття стала важливим розвитку тенденція, і технологія її виготовлення стала поточного розвиток hotspot. Наразі на основні технології виробництва алюмінію магнієвого сплаву великомасштабних структурних частин є високого тиску лиття, лиття екструзії та низького тиску лиття. Як високого тиску лиття ефективності виробництва, якості продукції стало основним виробничого процесу, технологія її виготовлення розвитку зосереджена на високого тиску лиття процес легко curl, лиття легко до пори формою, можна не термічної обробки проблеми.

2.3 лиття точного лиття технологія

Найчастіше називають точного лиття автомобільних лиття в основному відноситься до усунення цвілі і технологію лиття інвестиції. З розвитком технології формування автомобільні лиття лиття Точність формування є свого роду формування методом лиття. Виливки виробництва цього типу формування метод може використовуватися безпосередньо, без різання або різання. З поліпшення лиття точності розмірів точного лиття формування технологія була розроблена швидко в останні роки, і цілий ряд нових методів Литва були розроблені, таких як точність лиття в піщані форми, втратив піни лиття, лиття під контролем тиску і тиск лиття. Cosworth методом лиття був розроблений у Великобританії за допомогою комбінації цирконію пісок core і контролюється електромагнітні насоса. Він використовується для масового виробництва алюмінієвого сплаву циліндрів і з'явилася в багатьох варіантах процес, такі як низький тиск лиття замість електромагнітні насос лиття і інші процеси. Використання такого роду методом лиття може виробляти стіни товщиною 3,5 ~ 4.0 мм алюмінієвого сплаву циліндр, є на поточний точного лиття в піщані форми від імені процесу.

У процесі лиття високого тиску розроблені на основі вакуумного лиття, киснем лиття під тиском, напівтвердих металеві реологічні або thixotropic лиття під тиском процесу, спрямовані на усунення дефектів лиття, покращення якості внутрішнього і розширити сферу померти лиття додатків. У процесі лиття екструзії, розплаву заповнюється затверділих під тиском і має переваги гладкою, відсутність розбризкування, менше втрату металевими рідка окислення, енергозбереження, безпечної експлуатації і дефектів отвір лиття металу. Високопродуктивний алюмінієвого сплаву лиття розробки і застосування широкого спектру додатків.

Також постійний ріст автомобільного виробництва вимагає ливарного виробництва на високу якість, відмінні показники, поблизу чисту форму, декількох видів, низьке споживання, низька вартість напрямок. Як транспортний засіб близько 15%-20% частин є лиття. Це вимагає лиття промисловість продовжувати використовувати різні нові технології, нові матеріали для підвищення загального рівня лиття. Лиття точного лиття технологія може відповідаєте вищезгаданим вимогам автомобільних виливків, і її застосування буде також охоплювати різні лиття процесів автомобільних виливків.

З метою задоволення все більш вимогливим екологічні норми, автомобілі переходять до легку вагу. Маса автомобіля знижується на 10%, витрата палива може бути зменшена на 5,5%, економія палива може бути збільшена на 3% до 5%, при скороченні викидів приблизно на 10%. Застосування алюміній і магній та інших кольорових сплавів лиття, розвитку великих складну структуру інтегрованих виливків і широкого застосування точного лиття під тиском технології є досягнення основний спосіб зменшити вагу Автомобільна лиття. А отже потребує широкого використання цифрових технологій на високу продуктивність лиття таких матеріалів, підставі автоматизації обладнання, наприклад, широкий спектр засобів для досягнення розвитку та автомобільних виливки для задоволення потреб сучасного автомобільної промисловості.