Автомобільні кастинг процесу знань і її тенденції розвитку технології лиття

1. Напрямок розвитку автомобільної виливків

1.1 інтегровані проектування автомобільних виливків

З автомобільних енергозбереження і знизити собівартість виробництва, вимоги, як і раніше збільшення, повною мірою використовувати переваги лиття, оригінальний штампування, зварювання, кування і лиття формування декількох частин, через розумні дизайн і структурні оптимізація для досягнення інтегрованих частин лиття формування, можна ефективно зменшити вагу частини і зменшити непотрібною обробки процесу, для того, щоб досягти маси частин і висока продуктивність.

Тенденції розвитку автомобільні лиття інтеграції стає більш очевидною в розвитку кольорових сплавів лиття. Для того, щоб повною мірою використовувати лиття процесу для досягнення характеристики складна структура лиття, було досягнуто інтегрованих дизайн двері плити,

Сидіння скелет, скелет приладної дошки, відділ кадрів та брандмауер, розмір яких значно більше, ніж виливків, в даний час виробляється, вимагає виробництва t 4 000 для 5 000 або ще більший тоннажу лиття машини.

1.2 ваги автомобільні виливків

Для забезпечення міцності та безпеки автомобіля відповідно до передумовою автомобіля максимально знизити якість підготовки, щоб досягти легка вага, тим самим підвищення потужності автомобіля, знизити витрату палива і зменшити забруднення навколишнього середовища вихлопної. Автомобіль скорочення 100 кг на 100 грамів, 100 км витрата палива може бути зменшена 0,3 ~ 0,6 L, якщо зниження ваги транспортного засобу з 10%, ефективність використання палива може бути збільшена на 6% до 8%. З потребами охорони навколишнього середовища та енергозбереження вага автомобіля став світових автомобільних розвитку тенденція, ваги автомобільні виливків стала однією з важливим напрямом розвитку автомобільної виливків.

1.2.1 легкий дизайн автомобільні виливків

Для загального коефіцієнта безпеки на виливків рівних товщина дизайн є одним з основних дизайн методи для автомобільної лиття. Однак, головний недолік рівних товщина дизайн, що структурні продуктивність може не задіяти в повному обсязі і збільшується вага лиття. За допомогою CAE аналізу, топологія оптимізації та інші засоби, оптимізація проектування деталей, таким чином, щоб частини стрес значення різних частин недалеко від різних частинах товщина стінки непослідовним, дрібні частини тонше матеріалу товщиною чи не зменшити вага матеріалу з. Урахуванням формування лиття можна домогтися формування складну структуру виливків, ви можете досягти різні нерегулярні фасонні перетину. Дизайн, використання CAE або топології оптимізації та інші засоби аналізу стрес частин. Відповідно до розподілу сил визначення форми частин і конкретні місцеві матеріалу товщиною. Через лиття підкріплення, рити отвори і потовщення можна значно зменшити вагу частини.

1.2.2 світло сплаву відливання автомобіля

Використання алюміній і магній і іншими матеріалами світло сплаву є основна вага втрата заходами поточного автовиробників. Щільність алюмінієвий тільки 1/3 з сталі і відмінні Корозійна стійкість і пластичність. Зменшується щільність магнію, тільки 2/3 алюмінію, відмінний в умовах високого тиску лиття. Алюміній і магній конкретних сил (міцність і якість співвідношення) є досить високими, щоб знизити вагу, підвищити ефективність використання палива відіграє визначальну роль. США автомобільної промисловості в останні два роки для підвищення конкурентоспроможності, з його істотне використання лиття алюмінієвих та магнієвих та інтегрованих лиття тісно пов'язані.

1.2.3 високопродуктивних автомобільних виливків

Покращення продуктивності матеріал, так що вага одиниці частин може витримати більш високих навантажень, є одним із способів, щоб ефективно зменшити вагу виливків. Стента типу виливків рахунку є значною виливків, та розвитку виливків також стала однією з на фокусується. Через термообробки та інших заходів, щоб зробити матеріал мікроструктури зміни тим самим підвищення міцності частин, жорсткість чи міцність, можна ефективно зменшити вагу частини.

Ізотонічний погасне високоміцного чавуну, не тільки міцності сталі, ніж звичайні сталі покращилася, і щільність є меншою, ніж сталь, щільність 7.1 г / см3, при цьому щільність литі сталеві 7,8 г / см3, в останні роки, матеріал широко рекомендується до використання з ізотермічних втамувати високоміцного чавуну, в той же розмір виливків за умов освітлення, 10% легше, ніж сталь. DongFeng Motor Company в певний тип вантажних автомобілів були використані для охолодження Чавун високоміцний Чавун замість сталеві легкий вага контрольна робота,

І для до ізотермічних втамувати високоміцний Чавун шматки високі характеристики міцності 14 підвіски частин в експертних форум лінія редизайн. Таблиця 1 є використання ізотермічних втамувати високоміцний Чавун матеріалу після заміни легкий ефект, загальна вага скорочення майже на 40%, ефект є значним. Слід зазначити, що все легка вага в таблиці 1 це не тільки матеріал заміщення, а також внесок легкий дизайн. Загалом, заміна матеріали для автомобільної виливків часто супроводжується легкий дизайн деталей.

У алюмінієвого сплаву і магнію сплаву відливання також використовувати високу міцність, жорстка матеріали високого замінити оригінальний світло легкосплавні втрата ваги на основі застосування матеріалів високої продуктивності для подальшого зниження ваги, Сполучені Штати General Motors Корпорація замінити високопродуктивних AE44 сплаву оригінальний алюмінієвого сплаву, використання методу високого тиску лиття виробництва суб кадру в алюмінієвого сплаву втрата ваги на основі подальшої втрати ваги 6 кг.

2. Напрямок розвитку автомобільні лиття технологія

2.1 тонкі стіни складну структуру технологія виробництва виливків

З розвитком автомобільної промисловості та попиту на енергозбереження та викидів скорочення, ваги автомобільні частин стає все більш і більш легкий. Через тонкостінні дизайну це важливий розвитку напрям двигуна блок. FAW лиття Лтд FAW Volkswagen виробництва чавуну циліндр, наприклад, з початку виробництва 06A циліндра стіни товщиною 4.5 мм ± 1.5 мм, EA111 циліндра стіни товщиною 4 мм ± 1 мм, поточний масове виробництво EA888Evo2 циліндра стіни товщиною 3,5 мм ± 0,8 мм, наступного покоління EA888Gen.3 циліндра продукт структури є більш складною, товщина стінки тільки 3 мм ± 0,5 мм, є Найтонша Сірий чавун циліндра. В масовому виробництві є деякі проблеми, такі як зламаною core, дрейф core і стіни товщиною коливання. Однак автор контролюючи якість піску core і піску, але може не відповідати вимогам виробництва циліндр EA888Gen.3, повинні використовуватися як цілої групи core розливу процес.

2.2 алюмінію магнієвого сплаву великомасштабних структурних частин технології виготовлення

Із зростанням попиту на енергозбереження, охорона навколишнього середовища та скорочення витрат алюміній магнієвого сплаву великомасштабних структурних лиття стала важливим розвитку тенденція, і технологія її виготовлення стала поточного розробка гарячих точках. Наразі на основні технології виробництва алюмінію магнієвого сплаву великомасштабних структурних частин є високого тиску лиття, лиття екструзії та низького тиску лиття. Як високого тиску лиття ефективності виробництва, якості продукції стало основним виробничого процесу, розвитку її виробничі технології в основному зосереджена в до високого тиску процес лиття є легко curl, легко формувати продихів всередині лиття, може не тепло лікування проблеми.