Автомобільні лиття процес знань і тенденції розвитку своїх технологій ливарне

Лиття є одним з найстаріших металів тиском методи. Близько 15% ~ 20% автомобільних частин є зроблені методи різних лиття виливків. Ці виливки є головним чином ключових компонентів енергосистеми та важливі структурні компоненти.

В даний час Європа і Сполучені Штати автомобільної промисловості розробив країнах автомобіль лиття, передові технології виробництва, якості продукції, підвищення ефективності виробництва, забруднення навколишнього середовища. Лиття Сировина та допоміжні матеріали були сформовані серії та стандартизації, весь процес виробництва були досягнуті механізації, автоматизації і розвідки. Ці країни зазвичай використання цифрових технологій для підвищення рівня дизайну процес ливарного, лиття брухту ставки з близько 2% до 5% і створила багатонаціональних обслуговування системи і мережі технічної підтримки. Китаю автомобільні виливків, хоча більшого виводу, були в основному чорні Виливка доданої вартості низький технічного змісту та відносно простий складу, які далекі від зарубіжних країн. Цей документ в основному з автомобільні енергозбереження та охорони навколишнього середовища аспекти розвитку потребує, обговорює автомобіль лиття і розвиток автомобільних технологій.

З ростом попиту для автомобільних енергозбереження та охорони навколишнього середовища, а також скорочення виробничих витрат, лиття і формування переваги існуючих кастинг, оригінальних тиснення, зварювання, кування і лиття з декількох частин, через раціональне проектування і оптимізації структури управління інтегрованих частин лиття формування можна ефективно зменшити вагу частини і зменшити непотрібною обробки технології, з тим щоб досягти компоненти легкий і високу продуктивність.

Відповідно до передумовою забезпечення сили і безпеку виконання транспортного засобу, Споряджена маса транспортного засобу може бути зменшена максимально зменшити вагу транспортного засобу таким чином, щоб поліпшити динамічні продуктивності автомобіля, знизити витрату палива та зменшити забруднення навколишнього середовища вихлопної. Кожні 100 кілограмів автомобіля бордюру зниження ваги, 100 км витрата палива може бути зменшений 0,3 ~ 0,6 L, якщо зменшити 10%, ефективність використання палива, маса автомобіля може бути підвищений 6% до 8%. З необхідністю захисту навколишнього середовища і збереження енергії легка вага автомобілів стала тенденції світового автомобільного розвитку. Легка вага автомобільні виливків також стала однією з на важливі напрямки розвитку автомобільної виливків.

Так звані автомобіль лиття точного лиття профілізації відноситься в основному до втрачених піни і технологію лиття інвестиції. З розвитком технології формування автомобільних лиття лиття Точність формування відноситься до типу формування методом лиття. Лиття, зроблені цього типу формування можуть бути використані безпосередньо, без різання або різання. Зі зростаючими вимогами на точність лиття, лиття Точність формування технології швидко розвивається в останні роки і цілий ряд нових лиття, утворюючи методів, таких як точного лиття в піщані форми втратив піни, лиття, контрольованих тиску з'явилися лиття і лиття тиску. Cosworth методом лиття розроблений Великої Британії з комбінацією піску пісок core циркон використання електромагнітні насос метод контролю розливу успішно застосовують для масового виробництва алюмінієвого сплаву циліндра і було багато технологічні варіації, наприклад використання низького тиску лиття замість електромагнітних процесів лиття насоса. Цей тип методом лиття може виробляти алюмінієвого сплаву товщина стінки циліндра 3.5 ~ 4.0 мм, є представником точного лиття в піщані форми процесу.

Для задоволення все більш суворих екологічних норм і вимог, автомобіль є рухається в напрямку легкий. За кожні 10% скорочення в зниженні ваги автомобіля витрата палива може бути зменшена на 5,5%, економія палива може бути збільшена на 3% ~ 5% і викидів може бути зменшена приблизно на 10%. Застосування алюміній і магній і інших кольорових сплавів лиття, розробка великих і складних інтегрованої структури виливків і широкого застосування точного лиття, утворюючи технології є основним способом досягти легкий Автомобільна лиття. Таким чином, не потрібно що досліджень і розвитку і автомобільних передільний мають реалізовуватися через широке використання цифрових технологій, через широке застосування високоефективних лиття матеріалів і для автоматизації а для задоволення потреб сучасних автомобільної промисловості.