Спеціалізується на виготовлення втратили воску лиття інвестиції і готової продукції у вуглецевої сталі і низькою сплаву, сталі, наша компанія є світового класу виробник і постачальник лиття інвестиції з водою скло процес у Китаї. Він складається з 2 основних споруд, сталевого литва ливарного і ЧПУ обробні заводу, які дають можливість поставляти і точного лиття і готової продукції з річною продуктивністю більш ніж 20000 тонн і продукція компанії постачається в Європі, Америці, Японії та інших напрямків по всьому світу.


Штаб-квартири нашої компанії знаходиться в знаменитий промисловому містечку Yinzhou, Нінбо в Китаї. Це дуже зручно дістатися з вигідне географічне положення; Він розташований приблизно в 30 кілометрах від порт-Бей lun, який є другим найбільшим портом в Китаї, приблизно за 15 км від міжнародного аеропорту Lishe. Литі сталеві ливарне, підставі основні виробництва розташований в містечку Qiucun, Fenghua, Нінбо, на відстані 15 кілометрів від штаб-квартири. Наша компанія була створена в 1992 році, вона охоплює загальною площею 40 000 квадратних метрів і тепер має більше 400 співробітників, у тому числі 10 інженерно -технічних працівників 60. Компанія володіє абсолютно новий ливарне, який займає площу більш ніж 30 000 квадратних метрів і оснащений кілька сучасних видів енергозбереження; лінії з виробництва екологічно чисті, у тому числі повністю автоматизований воску і shell, роблячи процес потік лінії, а також два mesh пояс печі теплолікування виробничі лінії. Обробні завод розташований у штаб-квартирі Longxing і повністю оснащений повних та передових ЧПУ механічної обробки обладнання, у тому числі 20 вертикальні і горизонтальні Обробні центри і більш ніж 30 NC машини, обробні об'єкті є повністю незалежним від Литва ливарного, незалежних управлінської команди та з урахуванням бізнес-моделі, щоб задовольнити. На додаток до лиття, штампування заготівель і механічної обробки, він також має об'єкт для обробки різних; профілі. Наша компанія також має найбільш передових та повне обладнання техогляду в індустрії лиття, в тому числі спектрометр Metallographic мікроскопом напругою тестер, тестер низької температури, рентгенівських тестер, MPT, UT, ШМ, відео вимірювальні машини і т. д. З цих сучасних об'єктів та інструментів, ми в змозі поставляти найбільш точний готової продукції для наших клієнтів і зробити продукти відповідають їх загальну інспекції вимогам по хімічному складу, механічні властивості, неруйнівного контролю і висока точного мірних перевірок.


Наша продукція охоплюють широке коло галузей промисловості, включаючи поїзд; залізничного, автомобільного; вантажівка, будівельних машин, Устаткування гірничо-рудне, навантажувача, сільськогосподарської техніки, суднобудування, нафтового машинобудування, будівництво, клапан і насоси, електричні машини, устаткування, устаткування енергетики і так далі. Ми здатні виробляти товари за кресленнями замовників чи зразки, ми орієнтуємося на обох вуглецевої сталі і низькою легована сталь. До сьогоднішнього дня понад 100 сировини і 5000 видів різні продукти були розроблені та виробляється нами. Ми знайомі з різних промислових стандартів, таких як Китайська Гб, американський ASTM, AISI, німецька DIN, Французька н. ф., японської JIS, Британська BS, Австралійський АС і асоціації з американських залізниць (AAR) та інших промислових стандартів.


Враховуючи, що традиційні ливарні надають тільки виливків, нашої компанії завершена трансформація та підвищено до глибокої переробки виробника за розширення виробничих потужностей. Наші цінності є забезпечення наших замовників з досконалим рішення, великі готової продукції та високий рівень обслуговування клієнтів і прагне збільшити доданої вартості продукції для її основний конкурентоспроможності. Ми орієнтуємося на розвивається якісну продукцію для ринків верхньому кінці, наша продукція не тільки для вітчизняних замовників, але й експортується в більш ніж 30 країнах, таких як Німеччини, Японії, Іспанії, Італії, Великобританії, Франції, Голландії, Об'єднані Арабські Емірати, Канада та ін. Нашими клієнтами є багато клієнтів OEM, які спеціалізуються в залізничного, автомобільного та будівельної механізації, ми вже могли співпраці з більш ніж 10 Top 500 компаній у світі як один з їх основним лиття постачальників в Китаї.


Наша компанія провела на основі інформації управління, яка рухає ERP-систему, і ми докладаємо зусиль, щоб стандартизувати нашою системою управління. Ми ISO9001 і сертифікований TS16949, і в даний час інтегруючи деякі інші передові режимів керування в нашій системі, а також, таких як 6S, продуктивність управління, lean виробництва виробництва "шість сигм" і т. д. Крім того, ми встановили ISO14001 системи екологічного менеджменту для того, щоб отримати безпрограшна ситуація для підприємства продуктивності та соціальні вигоди від довготривалій перспективі.


Компанія встановила свої стратегічні завдання "Каталог розвитку у цій галузі, прагне надати лиття корпоративний основний конкурентоспроможності та основні цінності", з його основний конкурентоспроможності що "Каталог ідеї, передові обладнання, підтвердив Відмінна КК і ідеальний послуг". Він прилипає до філософії управління якістю, що ", починаючи від потреби клієнта і закінчуючи їх задоволення, зосередивши увагу на вимоги замовника і перевищення очікувань". З духом підприємство "Рухається з часом, новаторський і інноваційних, гармонії і win-win, прагнення до досконалості" і робочі стиль "Чесність і практичність, невпинну, наполеглива робота в команді дух, досягнення величі", на основі наших Компанія хотів би щиро запрошуємо глобального потенційні покупці відвідати і мати хороший співробітництва чудовий майбутнє разом.


Якщо ви шукаєте Китай Литва ливарного заводу лиття лиття компанії, інвестиційні Литва ливарного, виплавлюваних Литва ливарного, лиття сталі ливарні, точного лиття ливарні, будь ласка соромтеся звертатися Qianhao металу.