Спеціалізуючись на виробництві втрачених воскових інвестиційних виливків і оброблених деталей у вуглецевій сталі та легованої сталі, наша компанія є великомасштабним професійним ливарним виробництвом з потужними можливостями обробки в Китаї. Вона складається з 2 основних об'єктів, як сталеливарного ливарного виробництва, так і з ЧПУ, які дозволяють нам поставляти деталі з точним литтям з річною потужністю понад 20 000 тонн, а продукція експортується в основному до Європи, Америки, Японії та інших країн світу.

 

Наша компанія була заснована в 1993 році, вона займає загальну площу близько 40 000 квадратних метрів і має близько 400 співробітників. Штаб-квартира знаходиться в знаменитому індустріальному місті Іньчжоу, Нінбо в Китаї. Її дуже зручно досягти з вигідним географічним положенням; Він розташований приблизно за 40 кілометрів від порту Бей-лун, який є другим за величиною портом у Китаї, і приблизно за 25 кілометрів від міжнародного аеропорту Ліше. Ливарна база розташована у Фенхуа, Нінбо, на відстані 20 кілометрів від штаб-квартири, ливарний цех оснащений декількома видами енергозберігаючих та екологічно чистих виробничих ліній, включаючи автоматичні або напівавтоматичні лінії основних процесів: віск виготовлення, виготовлення оболонки, розливання, термічна обробка. Фабрика механічної обробки знаходиться в штаб-квартирі і повністю оснащена повним і передовим обладнанням для обробки з ЧПУ, включаючи 30 вертикальних і горизонтальних обробних центрів, а також більше 30 машин з ЧПУ і 50 інших механічних пристроїв. має незалежну управлінську команду та спеціальну бізнес-модель для задоволення потреб. На додаток до лиття, кування і механічної обробки, він також має можливість обробляти різні профілі. Наша компанія також має багато передового інспекційного обладнання, включаючи спектрометр, металлографічний мікроскоп, тестер напруги, тестер низьких температур , рентгенівський тестер, MPT, UT , CMM, відеовимірювальна машина і так далі. З цими сучасними можливостями та інструментами, ми можемо поставляти високоякісні виливки нашим клієнтам, і зробити продукти, що відповідають комплексним вимогам інспекції щодо хімічного складу , механічних властивостей, неруйнівного контролю та високоточних вимірювань розмірів.

 

Наша продукція охоплює широкий спектр галузей промисловості, включаючи залізничний і залізничний, автомобільний & вантажний, будівельна техніка, гірничодобувна техніка, навантажувач, сільськогосподарська техніка, суднобудування , нафтові машини, будівництво, клапан і насоси, електричні машини, обладнання, енергетичне обладнання і так далі. Ми здатні виробляти продукцію згідно з кресленнями або зразками клієнтів, ми зосереджуємося як на вуглецевій, так і на легованої сталі l. До сьогоднішнього дня нами було розроблено і вироблено більше 100 сировинних матеріалів і 5000 видів різних продуктів. Ми знайомі з матеріальними стандартами багатьох країн, таких як китайська ГБ, американська ASTM, AISI, німецька DIN, європейська EN, японська JIS, британська BS, Australian AS і Асоціація американських залізниць (AAR) та інші промислові стандарти.

 

Враховуючи те, що традиційна фундаментальна обробка є лише грубою обробкою, наша компанія завершила трансформацію та оновила виробник глибокої обробки з розширеними можливостями виробництва. O ур основні цінності надають нашим клієнтам досконалість T загальні рішення, великі готові продукти та відмінне обслуговування клієнтів, і прагне збільшити додану вартість продукції для своєї основної конкурентоспроможності. Ми орієнтуємося на розробку високоякісної продукції для топових ринків, наша продукція не тільки для вітчизняних клієнтів, але й експортується в більш ніж 30 країн, таких як США, Німеччина, Японія, Іспанія, Італія, Великобританія, Франція, Голландія, Австралія тощо. . Нашими клієнтами є багато клієнтів, які спеціалізуються на залізничній, автомобільній та будівельній техніці, ми вже співпрацювали з деякими з 500 найбільших світових компаній як одного з основних постачальників сталевого лиття в Китаї.

 

Наша компанія провела інформаційне управління, яке керується системою ERP, і ми докладаємо зусиль до стандартизації нашої системи управління. Ми, як сертифіковані ISO9001, так і TS16949, і в даний час інтегруємо деякі інші вдосконалені режими управління в нашій системі, такі як 5S, керування продуктивністю, виробництво пісне виробництво тощо. Крім того, ми створили систему управління навколишнім середовищем ISO14001, щоб отримати виграшну ситуацію для ефективності діяльності підприємства та соціальних вигод з довгострокової перспективи.

 

Компанія встановила свою стратегічну мету, яка є « Провідним розвитком у цій галузі, прагнучи забезпечити підприємство лиття з ключовою конкурентоспроможністю та ключовою цінністю », підтверджене своєю базовою конкурентоспроможністю: « Провідні ідеї, сучасне обладнання, відмінна якість та відмінні послуги » . Він дотримується філософії менеджменту якості, яка «починаючи з потреб клієнтів і закінчуючи їх задоволенням, зосереджуючись на потребах клієнтів і перевершуючи їхні очікування». З духом підприємництва « Переміщення з часом , новаторство та інновації, гармонія та безпрограшність, прагнення до досконалості», і на основі робочого стилю «Чесність і практичність, наполегливість, дух колективної роботи, досягнення величі» Компанія хотіла б щиро запросити глобальних потенційних покупців відвідати і мати гарну співпрацю для чудового майбутнього разом.